Korzyści dla naszych Partnerów

Jesteśmy po to, aby świat finansów stał się prosty i przejrzysty, a cała procedura kredytowa w Banku służyła uruchomieniu kredytu, a nie jego procesowaniu! Uruchom kredyt, a prowizję wypłacimy tego samego dnia.

 

BRSonline® - oszczędzisz czas i pieniądze, które będziesz mógł przeznaczyć na to, co w Twojej pracy najważniejsze, czyli pozyskiwaniem nowych Klientów – resztą zajmiemy się MY!

 

Jeśli profesjonalizm i uznanie w oczach Klientów to wartości, które cenisz i do których dążysz, BRSonline® pomoże Ci je spełnić.

 

Jasne reguły współpracy, atrakcyjny system wynagradzania, wiele Instytucji Finansowych w PROSTYM i SZYBKIM procesie, Analityk Kredytowy – wszystko to w jednym miejscu - BRSonline®.

 

Naszych Partnerów zapraszamy na nasze inspirujące szkolenia z programu BRS Training System®. Realizujemy śniadania biznesowe z przedstawicielami banków. Jeśli do tej pory nie uczestniczyłeś

w Śniadaniu Mistrzów lub byłeś już na nim, ale chcesz poszerzyć swoją wiedzę, to zapytaj swojego Dyrektora Regionu o najbliższy termin.

Jeśli Twoja sprzedaż będzie wysoka odbierzesz auto z programu BRS Flota® – to wszystko w ramach jednego członkostwa w ramach elitarnego klubu dla pośredników finansowych BRS Club®, do którego

Cię serdecznie zapraszamy. Włącz się w prawdziwą rywalizację.

Bądź sobą – bądź najlepszy.

 

zostań naszym partnerem

 ZADZWOŃ +48 577 080 149

NAPISZ DO NAS